Atsiliepimai

Tiems iš JŪSŲ, kurie dar nesinaudoja ČikuRaku spintelėmis, įdėjome besinaudojančių spintelėmis bendraamžių atsiliepimus.

Pamatyk, kodėl naudotis ČikuRaku spintelėmis mokykloje yra naudinga.

Labai džiaugiuosi, kad turiu spintelę. Kitais metais tikrai norėčiau vėl ją turėti, nes labai patogu
susidėti daiktus, nesinešioti sunkių knygų namo ar per pertraukas.

Karolina, 7 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla


Tikrai nesiskundžiam. Smagu, kad yra tokia galimybė išsinuomuoti spintelę. Ją turėti patogu, nes nereikia kūno kultūros aprangos nešiotis – ją galima pasidėti. Taip pat galima ten laikyti sunkias knygas. Mano vaikas tikrai patenkintas.

Liutauro (5 klasė) mama, Vilniaus Antakalnio vidurinė mokykla


Man labai patinka turėti spintelę mokykloje. Patogu susidėti daiktus. Kitais metais labai norėčiau vėl ją turėti.

Alina, 7 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla


Trumpai drūtai: tiesiog patogu. Geros spintelės.

Tomas, 5 klasė, Vilniaus Antakalnio vidurinė mokykla


Veidrodėliai spintelėse!!! Pats geriausias dalykas. Žinoma, pati spintelė labai tenkina ir patinka. Tai yra super patogu.

Sandra, 10 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla


Kodėl patogu? Nes nereikia sunkių knygų nešiotis. Taip pat spintelė yra puikaus dydžio, joje viskas telpa. Visiems siūlau turėti tokią spintelę mokykloje.

Anastasija, 10 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla


Ją naudoju kūno kultūros aprangai, knygoms susidėti, pasidėti kamuoliui, jei geras oras ir einame žaisti krepšinio. Spintelę turėti geriau didesnę – taip patogiau

Jonas, 8 klasė, Vilniaus Antakalnio vidurinė mokykla


Labai gerai ją turėti. Patogu. O jei paskutinės pamokos sveria daug, galiu susidėti knygas į spintelę, kad nereikėtų nešiotis mokykloje. Labai nustebino, kad spintelėje yra veidrodėlis: merginoms – tai didžiausias pliusas!

Agnieška, 10 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla


Oj, labai patogu turėti spintelę. Pirmiausia, tai nereikia nešiotis kuprinės. Galima viską palikti, o tuomet galiu laisviau, lengviau ir patogiau vaikščioti ir jaustis.

Irina, 5 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla


Labai džiaugiuosi, kad turiu spintelę mokykloje. Patogu į ją viską susidėti. Ypač, knygas, kurios sveria tikrai daug. Kartais, kai nereikia parsinešti jų namo, palieku jas spintelėje. Tuomet ir namo eiti nebūna sunku.

Viktorija, 5 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla


Į spintelę susidėdavau striukę, kūno kultūros aprangą. Pliusas, be abejonės, didelis. Daug daiktų tilpdavo. Pats sėkmingai naudojausi ČikuRaku spinta iki mokyklos baigimo ir rekomenduoju ją jaunesniems moksleiviams.

Kamilas, 12 klasė, Vilniaus Salininkų vidurinė mokykla


Patinka, patinka, patinka! Galiu susidėti sunkias knygas ir kūno kultūros aprangą. Kuprinė iškart pasidaro lengvesnė. Tuomet patogiau pasidaro vaikščioti.

Anita, 5 klasė, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla