Dažniausiai užduodami klausimai

Čia surašėme dažniausiai užsakovų užduodamus klausimus apie spintelių nuomą. Jeigu atsakymo į savo klausimą nerandate, parašykite mums.

 

Kokį maksimalų spintelių kiekį galite pristatyti į renginį?

Pristatysime tokį spintelių kiekį, kokio pageidausite. Visgi, jeigu Jūsų pageidaujamas kiekis yra iš tiesų didelis (pvz. 100 spintelių blokų), užsakymą siūlome pateikti prieš 1 – 1,5 mėnesio, kad spėtumėme pasirūpinti visu pageidaujamu kiekiu.

 

Ar, užsakius spinteles, turiu pats(-i) rūpintis spintelių atvežimu, įrengimu ir išvežimu?

Jums užsakius spinteles renginiui, transportavimu, spintelių įrengimu ir išvežimu rūpinamės mes. Atvešime spinteles į suderintą vietą bet kur Lietuvoje, pastatysime jas, perduosime Jums raktus. Renginiui pasibaigus, sutartu laiku spintas išvešime.

 

Kaip viskas atrodo su raktais?

Tai priklauso nuo renginio pobūdžio. Pavyzdžiui, kartingų lenktynėse spinteles dažniausiai įrengiame palapinėje ir paliekame raktus su guminėmis apyrankėmis įstatytus į kiekvieno spintelės skyrelio spyną. Jeigu renginys yra masinis, raktus perduodame organizatoriams, o jie išduoda raktus renginio dalyviams individualiai.

 

Kokios spalvos spinteles siūlote?

ČikuRaku spintelės yra neutraliai pilkos spalvos. Spalvos kodas pagal RAL spalvų paletę – 7035.

 

Kas yra atsakingas už spintelių saugumą renginio metu?

Įrengus spinteles renginio teritorijoje, už spinteles tampa atsakingas renginio organizatorius (užsakovas). Užsakovas privalo pasirūpinti, kad spintelės nebūtų sugadintos, pašalintos iš renginio teritorijos ar kitaip pabloginta jų būklė.

 

Ar galima spinteles įrengti (pastatyti) lauke? Kaip tokiu atvejus sprendžiamas lietaus ar sniego klausimas?

Spinteles galima įrengti tiek po stogu, tiek po atviru dangum.

 

Kokia yra spintelių nuomos kaina?

Spintelių nuomos kainas rasite čia.

 

Prieš kiek laiko iki renginio turėčiau pateikti užsakymą?

Kuo anksčiau pateiksite užsakymą, tuo daugiau laiko turėsime pasirūpinti, kad gautumėte pageidaujamą spintelių kiekį savo renginiui. Siūlome pateikti užsakymą ne vėliau nei 2 savaites iki renginio.