Gerbiamas mokyklos Vadove,

Pastaruoju metu vis dažniau iškeliamas klausimas dėl mokinių kuprinių svorio. Dažnas pradinių klasių mokleivis “tempia” į mokyklą ir namo daugybę knygų ir kitų mokymosi priemonių. Tiek tėvai, tiek mokyklos administracija supranta, kad toks krūvis kenkia augančiam vaikui, tačiau dažnai neranda sprendimo šiai situacijai pakeisti.


Jau virš 130 Lietuvos mokyklų išsprendė šį klausimą vaikams, tėvams ir pačiai mokyklai priimtinu būdu. Šių mokyklų moksleiviai už nedidelį mėnesinį mokestį spinteles nuomojasi.

Ką apie ČikuRaku spinteles sako mokyklų vadovai?Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos direktorė Roza DimentovaKauno r. Piliuonos gimnazijos direktorė Dalia VasauskienėJonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos direktorė Virginija GuščiuvienėVilniaus Žemynos gimnazijos Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Šarūnė SaikauskienėVilniaus Antakalnio gimnazijos direktorė Vita Kirkilienė

 

Spauskite čia, kad pamatytumėt kaip atrodo ČikuRaku spintelės įrengtos mokyklose.

Spauskite čia, kad pamatytumėt kaip atrodo prieš du metus moksleivių tėvų savo iniciatyva iš skirtingų tiekėjų įsigytos spintelės vienoje Vilniaus mokykloje.

 

Pasirinkusi spintelių nuomą, mokykla ir moksleiviai gauna naudą:

  • Spintelių nuoma mokyklai nieko nekainuoja. Spintelės nuomos kaina moksleiviui nuo 2.33 EUR per mėnesį (priklauso nuo pasirinkto spintelės modelio).
  • Išsprendžiami moksleivių asmeninių daiktų saugojimo bei per didelio kuprinių svorio klausimai.
  • Mokykla nedalyvauja spintelių administravime. Nuomos sutartis pasirašoma su moksleivių tėvais. Mokėjimai už spintelių nuomą priimami bankiniu pavedimu. Įvykus gedimams, jie yra sutvarkomi operatyviai, mokyklai nedalyvaujant.
  • Mokykla nesirūpina pamestų raktų dublikatų gamyba. Pametęs raktą moksleivis kreipiasi į mus ir mes nedelsiant pristatome rakto dublikatą.
  • Atsiradus papildomų spintelių poreikiui, moksleivių tėvai neturi ieškoti norinčių kartu pirkti spinteles. Papildomos spintelės statomos net esant minimaliam norinčiųjų naudotis skaičiui.
  • Spintelės yra kompaktiškos. Kartu su Jumis surasime patogiausią vietą mokykloje pastatyti spintas.

Kviečiame apsvarstyti galimybę pasinaudoti mūsų siūlomu sprendimu.

Aptarti mūsų bendradarbiavimo detales esame pasiruošę Jums patogiu laiku.

Paskambinkite mums telefonu 8 619 188 90 arba parašykite el. paštu pagalba@cikuraku.lt.